משרד

03-915-3599

מייל

info@avitzur-eng.co.il

שעות פעילות

09:00-18:00

LogoV9.1footer

חשיבות ניהול ופיקוח פרויקט של בניה פרטית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חשיבות ניהול ופיקוח פרויקט של בניה פרטית

מי לא חולם על בית פרטי עם גינה לשבת בה עם כוס הקפה בבוקר? הדרך להגשמת חלום בניית בית פרטי כוללת תהליך ממושך של בנייה, אישורים, תקנים, עובדים ולא מעט מהמורות שעלולות לעכב ביצוע או לגרום כשלים וליקויי בנייה מסוכנים. בחירת מפקח בנייה מוסמך שיבצע פיקוח בניה וינהל את התהליך היא הדרך הטובה ביותר לצלוח את התהליך בשלום.

הדרך לבניית בית פרטי מתחילה ברכישת קרקע והשגת אישורים מתאימים, ממשיכה בתוכניות ועיצוב ועוברת לקרקע המציאות באתר הבנייה. ראשית יש לבחור מי יבצע את העבודה וכאן נדרש צוות אנשי מקצוע: פועלים, טייחים, מומחי אינסטלציה, חשמל, גינון ועוד. צריך להסדיר תשלומים לקבלנים וחובה להקפיד שתהליך הבנייה ייעשה על ידי מפקח בנייה בהתאם לתקני הבנייה המחמירים. הרי בסופו של דבר בניית בית היא הוצאה כספית לא מבוטלת שבסוף התהליך נוצר המוצר המוגמר בוא אתם רוצים להתגורר ולחיות את חייכם, המוצר הזה צריך להתבצע ברמה הגבוהה ביותר ובהתאם לציפיות שלכם – בלי להתפשר.

מי ינהל את העבודה?

חשוב לוודא שכל תהליך הבנייה יבוצע אך ורק על ידי מהנדס בעל ידע ותעודה של ניהול פרויקטים. רק אדם בעל הסמכה יבצע עבורך פיקוח בניה אמינה ומקצועית. הוא יבצע מכרזים לקבלנים, יעביר תשלומים בהתאם להתקדמות ויוודא שהם עומדים בלוח הזמנים.

הכי חשוב:

מהנדס מוסמך בעל תעודות, כמו אנשי המקצוע המיומנים של אביצור הנדסה, יבחין בכל ליקויי בנייה אפשרי. הוא ימנע שימוש בחומרי בנייה לא איכותיים (תחליפים זולים) ויעצור באופן מיידי כשלים בביצוע הבנייה או ליקויי בניה שעלולים לסכן אותך ואת משפחתך, אם לא יאותרו ויתוקנו.

גם חשוב: איך לחסוך בכסף?

מפקח בנייה מיומן ומקצועי הוא הדרך לצמצם עלויות. ניהול נכון של הפרויקט תוביל ללוחות זמנים זריזים יותר (כניסה מהירה יותר לבית) ותמנע ליקויים שיש צורך לחזור ולתקן. חשיבות ניהול ופיקוח פרויקט של בניה פרטית היא עצומה עבורך והיא זו שתוביל אותך בהקדם למנוחה, לנחלה ולבית פרטי משלך.

talora65

talora65

השאר תגובה

אביצור הנדסה

מומחים לבדיקות איכות וליקויי בנייה

פוסטים אחרונים

עקבו אחרנו בפייסבוק

%d בלוגרים אהבו את זה: