משרד

03-915-3599

מייל

info@avitzur-eng.co.il

שעות פעילות

09:00-18:00

LogoV9.1footer

בדיקת דירה יד שניה

בדיקת דירה יד שניה

לרכישת דירה יד שניה יש יתרונות בולטים: השכנים כבר שם – וגם התשתיות העירוניות. עם זאת, מאחר שמדובר בדירה שהתגוררו בה, ייתכן בהחלט שנוצרו בה ליקויים ובלאי לאורך השנים. באילו מקרים כדאי לבצע בדיקת דירה יד שניה? מתי רצוי לבצע את הבדיקה? אילו ליקויים נפוצים נמצאים במסגרת הבדיקה? אילו שלבים כוללת הבדיקה? וכיצד תחשוף בדיקה מקצועית פגמים נסתרים, גם אם הדירה עברה תמ"א 38 ותחסוך לך כסף?

מהי בדיקת דירה יד שניה?

אנשי המקצוע המיומנים ובעלי התעודות שלנו יגיעו לדירה ובאמצעות מכשור חדשני יבדקו מה מסתתר מאחורי הקירות ובתוך הצינורות. זו הדרך שלך לוודא שמה שהבטיח בעל הדירה אכן קיים בשטח. בסוף התהליך אתם תקבלו דו"ח חוות דעת מומחה המפרט את הליקויים שנמצאו, איך לתקנם ועלות תיקונם.

מהי בדיקת דירה יד שניה?

חברת אביצור הנדסה עוסקת באופן מקצועי בבדיקת ליקויי בנייה, ניהול פרויקטים ופיקוח הנדסי ולכן המשימה שלנו היא לבדוק עבורך באופן מיומן אם קיימים ליקויים שחשוב לדעת עליהם. הבדיקה מתחלקת למספר נושאים שנבדקים בהתאם לקיים בשטח ולפי הפרקים הבאים:

ליקויים נפוצים בדירת יד שניה

מאחר ואין מדובר בדירת קבלן אלא כזו שכבר התגוררו בה, חלק ניכר מהליקויים הם תוצאת בלאי ופגעי זמן. ביניהם: נזילות, בעיות איטום, אינסטלציה מיושנת, טחב בקירות ובסדקים. נזקים חמורים עשויים להיות נזק לקירות תומכים, ליקוי במערכת הביוב (מפגע ריח) או כשלים במערכת החשמל.

מתי לבצע את הבדיקה?

קניית דירה היא עסק יקר יותר מרכישת רכב יד שניה, אך רובנו לא נבצע רכישה לפני בדיקה במכון מקצועי. כך גם בדיקת דירת יד שניה חייבת להיעשות לפני החוזה. יש דברים שבעל הדירה לא יספר לך עליהם (או שאינו מודע להם), בדיקה מקצועית תציל אותך מקנייה לא טובה או תשמש כלי להפחתת מחיר או דרישת תיקון מהמוכר.

צור קשר

03-915-3599

שעות פעיות 09:00-18:00

Email info@avitzur-eng.co.il