משרד

03-915-3599

מייל

info@avitzur-eng.co.il

שעות פעילות

09:00-18:00

LogoV9.1footer

בדיקת דירה חדשה

בדיקת דירה חדשה

קניית דירה היא אירוע משמח אך יש לבצע אותה בזהירות. מבט מעמיק באמצעות העיניים לא יכול בדרך כלל לאבחן מה מסתתר מאחורי קירות לבנים – ולכן אסור להסתפק בכך. בדיקה מקצועית בטרם סגירת חוזה היא הכרחית. מה מבצעים במסגרת בדיקת דירה חדשה? אילו שלבים היא כוללת? אילו ליקויים עלולים להתגלות? להלן כל התשובות לשאלה מדוע כדאי להשקיע בבדיקה לפני קנייה.

מהי בדיקת דירה חדשה?

קניית דירה היא הוצאה כספית לא מבוטלת. בדיקת דירה מקצועית לפני הקנייה, זו הדרך שלך לוודא שהדירה עומדת בכל הקריטריונים. הבדיקה תגלה אם היא עברה פיקוח בנייה בטיחותי ואם קיימים פגמים נסתרים. גילוי מאוחר יהיה יקר.

מה נבדק

חברת אביצור הנדסה עוסקת באופן מקצועי בבדיקת ליקויי בנייה, ניהול פרויקטים ופיקוח הנדסי ולכן המשימה שלנו היא לבדוק עבורך באופן מיומן אם קיימים ליקויים שחשוב לדעת עליהם. הבדיקה מתחלקת למספר נושאים שנבדקים בהתאם לקיים בשטח ולפי הפרקים הבאים:

הליקויים שעלולים להתגלות

בסוף הבדיקה שנבצע באמצעות מכשור חדשני ועל ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי תעודות ייעודיות, נעניק לך דו"ח מסכם. הבדיקות עשויות לחשוף נזקים קלים כמו שברים ושיפועים לא תקינים בריצוף, עבודת צבע לקויה ועוד. במקרים חמורים יותר עלולים להיחשף נזקים במערכות האיטום והאינסטלציה.

מדוע להשקיע בבדיקה לפני קבלת מפתח/מסירה ראשונית?

כאשר רוכשים דירה חדשה קיימת התרגשות רבה וממהרים לקבל את הבית החדש לרהט ולעצב כל אחד לפי טעמו האישי. ברוב המקרים ההתרגשות הופכת מהרה לכעס לאחר שמקבלים את הדירה מרהטים ומגלים שישנם ליקויים בדירה שדורשים פעולות תיקון מסוימות שמקשות על המחיה בבית, כמו הרמת ריצוף, סיתות קירות ועוד.

כשאתם לפני קבלת הדירה זה הזמן הטוב ביותר לבצע בדיקת על ידי מהנדס מומחה, במצב זה כבר מוגש לקבלן דו"ח הליקויים מראש ובמעמד קבלת הדירה אתה עוברים איתו אחרי שהוא תיקון את הליקויים. ככה תכלו להיכנס לדירה בראש שקט.

ליקויי בנייה בודקים בעזרת מומחים

בדיקה מקצועית נעשית רק על ידי מהנדסים מומחים בעלי ניסיון והסמכה ייעודית. חברת "אביצור הנדסה" שבראשה עומד מהנדס מומחה לבדיקת איכות וליקויי בנייה מטעם איגוד המהנדסים בישראל, היא הכתובת הנכונה לבדיקה מקצועית ואיכותית.

צור קשר

03-915-3599

שעות פעיות 09:00-18:00

Email info@avitzur-eng.co.il